HOME COUTURE

26 mai 2017

KARE üldkataloog esitleb teile KARE mööbli- ja valgusemaailma. Saage inspiratsiooni vaadates kahtekümmend erinevat tendentsi enam kui neljasaja lehekülje pealt.

Vaata online-versiooni

BRIGHT NATURE

26 mai 2017

BRIGHT NATURE - naturaalse mööbli suurepärane tribuut - palju detaile, mis on armastusega käsitsi valmistatud.

Vaata online-versiooni

Brooklyn

26 mai 2017

Igaüks võib elada Brooklyn′is

Vaata online-versiooni

Authentico

26 mai 2017

Authentico - see on mugava ja hubase mööbli sünonüüm. Valmistatud Sheesham′i täispuidust, vee baasil naturaalselt viimistletud ja ajaväliste kuubiliste vormidega, kõik osakesed sobituvad igasuguse miljööga ja sobivad iga stiiliga.

Vaata online-versiooni

KARE Art Gallery

26 mai 2017

Kas teate, kuidas teha kütkestavat seina kõige lihtsamalt? Õige, KARE′l on suur sortiment erinevaid kujutisi, lõuendeid, õlimaalie, fotosid ja raamis skulptuure. Seda kõike näete meie brošüüris.

Vaata online-versiooni

WILD AT HOME

26 mai 2017

Kataloog Wild at Home - see on meie populaarse kollektsiooni Finca ja Rodeo sünergia, mis sisaldab uusi tooteid. Finca on meie ehtsa käsitööna ja traditsioonilise meisterlikkusega valminud mööbel, tarnitakse koos Rodeoga - olles innustatud mäemetsade lõhnast ja mäekuurortide hubasest soojusest, lõid meie disainerid peene mööbli naturaalsest puidust ja naturaalsest härjanahast.

Vaata online-versiooni

BRIGHT DELIGHT

26 mai 2017

Bright Delight 2017 sisaldab suure show jaoks vajalikke glamuurseid helki, võluvat lambi disaini moeandjatele ja järjepidevat valgustuse seeriat ideaalseks välimuseks. Avastage oma silmis valguskiir ja muutke oma eredad unistused reaalsuseks. 84 lehekülge kujutavad neljasajast lambist koosnevat valgusteatrit - puhas vaimustus.

Vaata online-versiooni

STUDIO DIVANI

26 mai 2017

STUDIO DIVANI kujutab diivanite kollektsiooni, mis kombineerib itaalia disaini ja individuaalselt toodetud kõrget kvaliteeti - tõeliselt soodsate hindadega. STUDIO DIVANI seminarid paiknevad Toscana kõige võluvamas piirkonnas. Siin toetume 100% traditsioonilisele meisterlikkusele, kasutades ainult nahk- ja tekstiilitooteid, mida valmistatakse Itaalias ning tarnime diivanid otse Saksamaale, ilma vahendajate ja laoruumideta. Seda annab KARE + reaalse eksklusiivsuse: teeme individuaalse maitse kättesaadavaks.

Tere tulemast STUDIO DIVANI′sse KARE′lt.

Vaata online-versiooni

INTERIOR DE LUXE

26 mai 2017

Lepinguline äri KARE Design′ilt. Kaasaegsest disainist kuni elegantse ja glamuurseni, oskuslikust stiilide kombineerimisest kuni järkjärguliselt valmistatud korporatiivse disainini - professionaalid KARE Contract Business osakonnast töötavad välja ja juurutavad ideaalse atmosfääri teie edule äris. Kataloogi Interior de Luxe 68 lehekülge demonstreerivad edukaid projekte hotellides, restoranides, pansionaatides, lasteaedades, poodides ja ürituste läbiviimise kohtades.

Vaata online-versiooni